SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Alaçatı merkez bir kaç dakika!

Otelimizden restoranların ve eğlence mekanlarının bulunduğu caddelere yürüyerek sadece birkaç dakikada ulaşabilirsiniz. Aracınızla rahat bi şekilde ulaşabileceğiniz otelimizin önünde halka açık otopark mevcut. Otelimiz Alaçatı plajları, Surf okulları ve birçok eğlence merkezine de çok yakın mesefade bulunuyor.
Yaşadığınız tüm anıları unutulmaz kılacak Odabaşı Butik Otel ailesi olarak sizleri ağırlamak için heyecanlanıyor ve bekliyoruz.

Odabaşı Butik Otel

Odabaşı Butik Otel, Alaçatı butik otelleri arasında farklılaşarak özel hizmetleriyle sizlere Alaçatı merkezde keyifli konaklama imkanı sunmak ve her geçen yıl hizmet kalitesini arttırmak için açılıyor.
Yılın en güzel zamanında hizmet verecek ve Alaçatı otelleri arasında önemli bir yere sahip olmaya aday otelimiz ve deneyimli ekibimiz siz değerli misafirlerimize konaklamalarınızı unutulmaz anların yaşandığı bir zevke dönüştürmek için sabırsızlanıyor.
Havuzumuzda serinleyecek, güneşlenirken dinlenecek, Alaçatı’nın sıcacık meltemi yüzünüze vururken huzurlu bahçemizde hayallere dalacak tatiliniz hiç bitsin istemeyeceksiniz.

Alaçatı Sizi Bekliyor

İzmir ilinin, Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı beldesi, Çeşme yarımadasının “ince belinde”, rüzgarın kuzeyden güneye, güneyden kuzeye cirit attığı koridorun merkezinde yer alır. Yazın hakim rüzgar olan poyraz Alaçatı’ya “nefes aldırır”, kışın ise daha çok esen lodos beldede ılık bir iklim oluşturur. Alaçatı’da rüzgarlı gün sayısı (yılda 330 gün ile) Türkiye ortalamasının çok üzerindedir, bu da beldeyi dünyanın en önemli Rüzgar Sörfü merkezlerinden biri yapmıştır.

Kuzeyinde kumsalıyla ünlü Ilıca, güneyinde Rüzgar Sörfü klüplerinin olduğu Alaçatı limanı, batısında zeytinlikler ve bağlarla kaplanmaya başlayan Karadağ bulunur.

Denizden 3 km. içeride yer alan Alaçatı’nın, İzmir’den uzaklığı 70 km, Adnan Menderes Havaalanından uzaklığı ise 90 km.dir. İstanbul’dan kendi aracıyla yola çıkanlar için Yenikapı-Bandırma feribotundan indikten sonra 340 km.lik bir yol, Balıkesir- Manisa- İzmir üzerinden sizi 4-5 saatte Alaçatı’ ya ulaştırıyor.

Ayrıca Alaçatı’ya Varan ve Ulusoy firmalarının düzenli otobüs seferleri var. İzmir’den Alaçatı’ya otobüsle ulaşmak için ise İzmir Garaj’dan veya Üçkuyular Garaj’dan Çeşme Seyahat otobüsüne binmeniz yeterli, 1 saat içinde Alaçatı’dasınız.

to-topto-top